Błąd bazy danych WordPressa: [Disk full (/tmp/#sql_5b8_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('nav_menu') AND tt.count > 0 ORDER BY t.name ASC

Microblading – pigmentacja brwi – Świdnica, Żarów, Strzegom – Dominka Szary

Microblading

ręczna metoda pigmentacji brwi

Microblading to piękne i naturalnie wyglądające brwi przez cały czas. Microblading to same korzyści. Zabieg pozwala na szczegółową i precyzyjną korektę, a w razie potrzeby rekonstrukcje brwi.

W czasie zabiegu mam możliwość poprawy symetrii i nadaniu pożądanego kształtu brwiom. Microblading polega na precyzyjnym wyrysowaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego w taki sposób, by rysunek odzwierciedlał naturalny układ włosków.

Kluczową rolę odgrywa tutaj kierunek malowania włosków, technika, nacisk przy nacięciu oraz dobór pigmenty. Połączenie wszystkich czynników dadzą nam gwarancję, żę, brwi będą łudząco podobne do naturalnych, a domalowane włoski, pomieszane z naturalnymi stworzą niesamowity trójwymiarowy efekt.

microblading-reczna-pigmentacja-brwi-nadanie-ksztaltu-zarow-swidnica-strzegom-lashstudio.net
microblading-reczna-pigmentacja-brwi-dobor-koloru-zarow-swidnica-strzegom-lashstudio.net
microblading-reczna-pigmentacja-brwi-poprawa-po-pemanentnym-zarow-swidnica-strzegom-lashstudio.net
microblading-reczna-pigmentacja-brwi-zarow-swidnica-strzegom-lashstudio.net

Dlaczego warto

korzyści płynące z zabiegu

Brwi wykonywane metodą microblading’u znacznie odbiegają od tych powstających na skutek pigmentacji maszynowej. Brwi rysuje się za pomocą sterylnych, jednorazowych piórek. Różnica widoczna jest gołym okiem i trudno się dziwić, ponieważ, przeprowadzając microblading, troszczę się o każdy włosek z osobna. Zabieg jest czasochłonny i wymaga ode mnie skupienia, precyzji i techniki.

1

Wyraźny i piękny wygląd od samego rana

2

Zaoszczędzenie czasu podczas codziennego makijażu

3

Poprawa asymetrii brwi, zaciemnienie bardzo jasnych włosków brwiowych, piękny wymodelowany kształt brwi

4

Trwałość, czyli makijaż brwi już nie będzie Ci się rozmazywał w ciągu dnia, na plaży czy basenie

5

Możliwość odzyskania brwi po ich utracie w wyniku np. choroby lub chemioterapii

6

Uzupełnienie i korekta blizn oraz przebarwień różnego rodzaju w okolicach brwii

7

Uzyskanie efektu świeżego i zalotnego spojrzenia

Zabieg krok po kroku

czyli microblading w praktyce

Zabieg trwa ok 90 minut, jest bezbolesny, wykonujemy go po uprzednim zastosowaniu kremu znieczulającego dla maksymalnego komfortu klientki.

Piórko wykorzystywane podczas zabiegu jest jednorazowe i sterylne.

Jeżeli myślisz o zabiegu zobacz jak przygotować się do zabiegu, warto zerknąć także okiem na przeciwskazania do zabiegu, a w razie pytań proszę pisać.

podczas-zabiegu-microblading-zarow-swidnica-strzegom-lashstudio.net

konsultacja

dobranie odpowiedniego kształtu

Przed zabiegiem dobierany jest barwnik do koloru naturalnych włosów. Za pomocą kredki i specjalnych szablonów rysuje się kontur brwi, który będzie wypełniony. Dopiero gdy brwi zostaną zaakceptowane lub skorygowane przez klientkę można przystąpić do zabiegu.

zabieg

wykonanie pigmentacji

Za pomocą specjalnego piórka delikatnie nacina się skórę na odpowiednią głębokość, tworząc na niej zarys włoska, w który aplikowany jest pigment. Nacięcia są bezbolesne, dzięki wcześniej zastosowanemu kremowi znieczulającemu.

kontrola

wizyta korygująca

Po ok 30 dniach od zabiegu wykonuje się zabieg korekcyjny. Brwi nie każdej klientki wymagać będą poprawy. Cena wizyty kontrolnej wliczona jest w cenę zabiegu.

Jeżeli są Panie zdecydowane lub mają jeszcze pytania, to zapraszam do kontaktu. Jestem do dyspozycji i chętnie udzielę dalszych informacji  czy rozwieje ewentualne wątpliwości.  Zapraszam także do dalszej lektury strony.

umów wizytę 518 601 493

Jeżeli są Panie zdecydowane lub mają jeszcze pytania, to zapraszam do kontaktu. Jestem do dyspozycji i chętnie udzielę dalszych informacji  czy rozwieje ewentualne wątpliwości.  Zapraszam także do dalszej lektury strony.

umów wizytę 518 601 493

wszystko co musisz wiedzić

Przed zabiegiem

jak przygotować się na wizytę

Pielęgnacja

jak dbać o brwi po zabiegu

Przeciwwskazania

sprawdź przed wizytę